Program Świdnickiej Kolędy 2016

Przedstawiamy program Świdnickiej Kolędy 2016!

Program...

Plakat ...

 

Konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon

    

Konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon

Tradycją Świdnickiej Kolędy stał się już konkurs dla świdniczan na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji. Zgłoszenia – imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy, będą przyjmowane do dnia 19 grudnia (telefonicznie – 74 856-28-98 lub mailowo – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Rozstrzygnięcie 22 grudnia o godz. 17.30 w Wieży Ratuszowej. Zapraszamy do udziału!

 Regulamin...

 

Konkurs fotograficzny "Świątecznie w Świdnicy"

 

 

Zapraszamy do udziału w 2. edycji konkursu fotograficznego - „Świątecznie w Świdnicy” – wzorem ubiegłego roku udział może wziąć każdy, kto będzie chciał pochwalić się zdjęciem utrzymanym w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, ale żeby nie było łatwo, musi być na nim uwieczniony również akcent świdnicki. Zdjęcie może przedstawiać osoby, przedmioty, (zdjęcia mogą być zabawne, portretowe, panoramy - przebrania mile widziane). Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica. Zdjęcie musi być zrobione w tym roku – nie wcześniej niż 1.12.2016 r. Na Wasze zdjęcia czekamy do 3.01.2017 r.! Do wygrania bony o łącznej wartości 1 000 zł. Zapraszamy do udziału!

Regulamin ...

 

Świątęczna ciężarówka Coca-Cola w Świdnicy!

 

 Świąteczna Ciężarówka Coca-Cola odwiedzi Rynek w Świdnicy z wyjątkowymi atrakcjami:
- spotkanie i zdjęcia z Mikołajem,
- personalizacja puszek,
- wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja,
- fabryka upominków świątecznych,
- fotobudka świąteczna,
- gry i konkursy z nagrodami.
Zabierz najbliższych i dołącz do nas 5 grudnia, między 15:00 a 21:00! ZAPRASZAMY! :)
www.ciezarowkicocacola.pl

 

Stoisko na Jarmarku dla szkół, przedszkoli i organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy świdnickie przedszkola, szkoły, organizacje pozarządowe do zaprezentowania prac swoich podopiecznych podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Specjalnie dla Was zarezerwowaliśmy domek wystawienniczy, w którym można wystawić świąteczne ozdoby do sprzedaży – ręcznie zrobione przez dzieci i młodzież wyroby zawsze cieszą się zainteresowaniem wśród odwiedzających świdnicki Rynek. Chętnych zapraszamy do zarezerwowania miejsca – kontakt z Agnieszką Gorgoń z Wydziału Promocji – tel. 74 856-28-98. Przypominamy, Jarmark w tym roku w dniach 15-22 grudnia!

 

 


Strona 2 z 3

  Kolęda 2013

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości