Konkurs fotograficzny „Świątecznie w Świdnicy 2022/2023”

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, nie tylko mieszkających w Świdnicy, do udziału w naszym corocznym konkursie „Świątecznie w Świdnicy”. Czekamy na zdjęcia, które ukażą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta. Zdjęcia należy wykonać w terminie od 6 grudnia br. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 6 stycznia 2023 roku.

Prace mogą przedstawiać osoby, przedmioty, jak również budynki, ale koniecznie z akcentem świątecznym! Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres swidnickakoleda@swidnickakoleda.pl  Na świąteczne fotografie czekamy do 6 stycznia 2023 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w środę, 11 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w wieży ratuszowej.  Zdjęcia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku – Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1000 zł. 

Regulamin: zobacz