Konkurs na najładniej oświetlony i przystrojony dom i balkon

Zdjęcie konkursowe
Zdjęcie konkursowe
Zdjęcie konkursowe

Wszystkich świdniczan, którzy dekorują swoje domy, balkony czy ogrody zapraszamy do podzielenia się ich urokiem i pokazania, że Święta mają swoją magię. Zachęcamy do udziału w konkursie na najładniej oświetlony i przystrojony dom i balkon. Wystarczy zadzwonić (tel. 74 856 28 98) lub napisać (a.gorgon@um.swidnica.pl), aby zgłosić swój udział. Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia br. Jak zawsze na zwycięzców czekają nagrody. Zapraszamy!

Regulamin: zobacz

Konkurs „Świątecznie w Świdnicy”

Zdjęcie świdnickiego rynku zimą

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, nie tylko mieszkających w Świdnicy, do udziału w naszym corocznym konkursie „Świątecznie w Świdnicy”. Czekamy na zdjęcia, które ukażą klimat Świąt Bożego Narodzenia ujęty na tle miasta. Zdjęcia należy wykonać w terminie od 7 grudnia br. do dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli do 7 stycznia 2024 roku.

Prace mogą przedstawiać osoby, przedmioty, jak również budynki, ale koniecznie z akcentem świątecznym! Mogą być one zabawne, portretowe, panoramiczne. Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres swidnickakoleda@swidnickakoleda.pl  Na świąteczne fotografie czekamy do 7 stycznia 2024 roku.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w środę, 11 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 w Wieży Ratuszowej.  Zdjęcia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu miasta na Facebooku – Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda. Dla zwycięzców przewidziane są bony o łącznej wartości 1000 zł. 

Regulamin: zobacz