Zapisy na Świdnicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy kolejny raz ozdobi Rynek. Rozpoczęły się także przygotowania do Świdnickiej Kolędy. Od 16 do 22 grudnia będzie można odwiedzić świąteczne stragany pełne rękodzieła, wyrobów artystycznych, rzemiosła, kulinarnych przysmaków i aromatycznych napojów.

Do dyspozycji wystawców oddanych zostanie 30 stanowisk w drewnianych domkach. Wszystkich zainteresowanych wystawieniem do sprzedaży swoich produktów zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz złożenia zgłoszenia, które przyjmuje Aleksandra Baranowska w Świdnickim Ośrodku Kultury (Rynek 43) – osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (tylko skan podpisanego zgłoszenia) – jarmark@sok.com.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą od środy, 19 października. O udziale w Jarmarku decyduje kolejność zgłoszeń. Regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 oraz karta zgłoszenia do pobrania w zakładce Jarmark.

A już teraz zapraszamy do odwiedzenia jesiennego Jarmarku Produktów Regionalnych, który potrwa do piątku, 21 października.

A o tym, co jeszcze oprócz Jarmarku Bożonarodzeniowego zaplanowano w ramach Świdnickiej Kolędy, poinformujemy w drugiej połowie listopada. Zachęcamy do śledzenia Facebooka – Świdnicka Kolęda, Jarmark Bożonarodzeniowy oraz Świdnica rynek z tradycjami.