Konkursy


Konkurs plastyczny "Kartka świąteczna-Boże Narodzenie-Nowy Rok" 2017

 Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną - zgłoszenia do 1.12.2017 r.

 

Młodzieżowy Dom Kultury, jak co roku, organizuje konkurs plastyczny „Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie-Nowy Rok”. Projekty kartek świątecznych można przesyłać do 1 grudnia 2017 r. Tematyka prac powinna być związana z polskimi tradycjami obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, może to być także wymarzone Boże Narodzenie, zimowy, świąteczny pejzaż. Szczegóły w regulaminie konkursu.

regulamin konkursu

 

Konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon

    

Konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon

Tradycją Świdnickiej Kolędy stał się już konkurs dla świdniczan na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji. Zgłoszenia – imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy, będą przyjmowane do dnia 19 grudnia (telefonicznie – 74 856-28-98 lub mailowo – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Rozstrzygnięcie 22 grudnia o godz. 17.30 w Wieży Ratuszowej. Zapraszamy do udziału!

 Regulamin...

 

Konkurs fotograficzny „Świątecznie w Świdnicy”

Świątecznie w ŚwidnicyUrząd Miejski w Świdnicy zaprasza miłośników fotografii do udziału w konkursie  „Świątecznie w Świdnicy”. Tematem Konkursu jest przedstawienie klimatu Świąt Bożego Narodzenia ujętego na tle miasta Świdnicy. Zdjęcie może przedstawiać osoby, przedmioty, budynki, itp. z akcentem świątecznym (zdjęcia mogą być zabawne, portretowe, panoramy - przebrania mile widziane). Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica. Zdjęcie musi być zrobione w tym roku – nie wcześniej niż 1.12.2015 r. Termin nadsyłania zdjęć - 3.01.2016 r. Do wygrania bony o łącznej wartości 1 000 zł. Zapraszamy do udziału!
 
Regulamin [pobierz..]