Konkursy


Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

 

 

Dyrektor Muzeum Dawnego Kupiectwa i Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy zapraszają wszystkich Świdniczan do wzięcia udziału w V edycji konkursu Świdnicka Szopka Bożonarodzeniowa

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe, a zakwalifikowane do niego prace będą prezentowane na wystawie czasowej w salach Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, Rynek 37. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta. Oceniane prace mogą być wykonywane indywidualnie i zbiorowo.

Regulamin konkursu 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursy Fotograficznego "Świątecznie w Świdnicy"

 

W dniu 9.01.2018 r. wręczone zostały nagrody w konkursie fotograficznym „Świątecznie w Świdnicy” organizowanym w ramach Świdnickiej Kolędy 2017. Do dnia 3.01.2018 r. wpłynęło 36 zdjęć zgłoszonych przez 13 osób. Komisja konkursowa dokonała oceny i wyboru najciekawszych zdjęć – pod względem pomysłowości wykonania, jakości i techniki, przyznając nagrody:

I miejsce – Estera Bednarek za zdjęcie „Bajeczny Rynek”

Nagroda: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 500 zł.

 

II miejsce – Sylwia Brzęczek – za cykl zdjęć „Świąteczna Świdnica w szklanej kuli”

Nagroda: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 300 zł.

 

III miejsca – Anastasiia Lemeshko – za zdjęcie „Podziel się z rodziną magią Świąt”

Nagrody: kupony premiowe Sodexo Pass o wartości 200 zł.

 

Nagrodzone zdjęcia oraz wszystkie zgłoszone do konkursu można zobaczyć w Galerii.

 

Konkurs na dekorację świąteczną - kuchenka Electrolux do wygrania

 

 

 

Prezydent Miasta Świdnicy zaprasza do udziału w konkursie na najładniej oświetlony dom i balkon. Jak co roku zachęcamy do przygotowania świątecznej dekoracji swojej posesji lub balkonu i zgłoszenia do udziału w konkursie - wystarczy podać imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy - zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 18 grudnia pod numerem 74 856-28-98 lub drogą e-mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. W tym roku, oprócz ogólnej puli nagród, wśród uczestników konkursu rozlosowana zostanie kuchenka ceramiczna ufundowana przez firmę Electrolux Poland sp. z o.o. Zapraszamy do udziału!

 

Regulamin konkursu

 

Konkurs fotograficzny „Świątecznie w Świdnicy 2017”


 

Prezydent Miasta Świdnicy zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udziału w 3. już edycji konkursu „Świątecznie w Świdnicy”. Tematyka zdjęć nawiązywać ma do klimatu Świąt Bożego Narodzenia ujętego na tle miasta Świdnicy. Zdjęcie, zgodnie regulaminem, może przedstawiać osoby, przedmioty, budynki, itp. z akcentem świątecznym. Najważniejszym elementem zdjęcia ma być akcent świdnicki. Zdjęcie musi być zrobione w tym roku – nie wcześniej niż 1.12.2017 r. Termin nadsyłania zdjęć - 3.01.2018 r. Do wygrania bony o łącznej wartości 1 000 zł.  Zapraszamy do udziału!

 Regulamin konkursu

 

Konkurs plastyczny "Kartka świąteczna-Boże Narodzenie-Nowy Rok" 2017

 Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną - zgłoszenia do 1.12.2017 r.

 

Młodzieżowy Dom Kultury, jak co roku, organizuje konkurs plastyczny „Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie-Nowy Rok”. Projekty kartek świątecznych można przesyłać do 1 grudnia 2017 r. Tematyka prac powinna być związana z polskimi tradycjami obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, może to być także wymarzone Boże Narodzenie, zimowy, świąteczny pejzaż. Szczegóły w regulaminie konkursu.

regulamin konkursu