Ruszają zapisy na Jarmark Bożonarodzeniowy 2016!

 

Już od poniedziałku – 10 października ruszają zapisy na tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy! Jarmark trwał będzie od 15 do 22 grudnia. Do dyspozycji wystawców oddajemy 48 stanowisk w drewnianych domkach wystawienniczych, które staną w świdnickim Rynku.

Wszystkich zainteresowanych wystawieniem do sprzedaży swoich produktów zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy oraz złożenia zgłoszenia, które przyjmuje p. Aleksandra Baranowska w Świdnickim Ośrodku Kultury (Świdnica, Rynek 43, osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (tylko skan podpisanego zgłoszenia) – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Karta zgłoszenia oraz regulamin Jarmarku do pobrania. O udziale w Jarmarku decyduje kolejność zgłoszeń!

karta zgłoszenia 2016 ....

regulamin Jarmarku 2016 .....

 

 

 

 

Konkurs fotograficzny „Świątecznie w Świdnicy”

Świątecznie w ŚwidnicyUrząd Miejski w Świdnicy zaprasza miłośników fotografii do udziału w konkursie  „Świątecznie w Świdnicy”. Tematem Konkursu jest przedstawienie klimatu Świąt Bożego Narodzenia ujętego na tle miasta Świdnicy. Zdjęcie może przedstawiać osoby, przedmioty, budynki, itp. z akcentem świątecznym (zdjęcia mogą być zabawne, portretowe, panoramy - przebrania mile widziane). Najważniejszym elementem zdjęcia jest to, aby w tle rozpoznawalne było miasto Świdnica. Zdjęcie musi być zrobione w tym roku – nie wcześniej niż 1.12.2015 r. Termin nadsyłania zdjęć - 3.01.2016 r. Do wygrania bony o łącznej wartości 1 000 zł. Zapraszamy do udziału!
 
Regulamin [pobierz..]
 


Strona 3 z 3

  Kolęda 2013

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości